Referencje

Sprawdź opinie naszych klientów

Wdrażając system Comarch ERP Optima podjęliśmy słuszną decyzję. Pozwala nam obsługiwać więcej klientów i więcej zarabiać. Przekonaliśmy się, że wykorzystując oprogramowanie jednego dostawcy sprawniej obsługuje się klientów. Nie należy obawiać się wdrożenia nowoczesnych rozwiązań i zmian organizacyjnych. Należy za to zwrócić szczególną uwagę na wybór Partnera, z którym wdrożenie będzie przeprowadzone. My wybraliśmy firmę MATESOFT, z której usług do dziś jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zobacz referencje

Biuro Rachunkowo-Podatkowe Rachuba S.C.

Grzegorz Maciejewski, Zbigniew Martyna

Znam oprogramowanie Comarch ERP Optima od wielu lat i zawsze byłam z niego zadowolona. Jednak wdrożenie w mojej własnej Kancelarii ukazało dodatkowe zalety tego systemu np. wydajną pracę z dużą liczbą podmiotów. Wybierając system informatyczny warto również zastanowić się nad pozycją producenta oprogramowania. Wybrałam system firmy Comarch ponieważ to polski, stabilny i pewny dostawca. Polecam również firmę MATESOFT jako rzetelnego, godnego zaufania i służącego pomocą w każdej sytuacji Partnera.

Zobacz referencje

Kancelaria Rachunkowa Paulina Kurnatowska

Paulina Kurnatowska

Moim zdaniem każde biuro rachunkowe, które zainwestuje w program Comarch ERP Optima odniesie znaczne korzyści związane z pracochłonnością, komfortem pracy oraz jakością świadczonych usług, co przekłada się na korzyści materialne. Dodatkowym atutem jest posiadanie przez klientów Biura systemu Comarch ERP Optima co znacznie upraszcza wymianę danych, dlatego tez polecamy naszym klientom to oprogramowanie.

Zobacz referencje

Biuro Rachunkowe Andrzej Szcześniak

Andrzej Szcześniak

Zarówno prawidłowe wdrożenie jak i kolejne kilka lat współpracy pozwalają na wystawienie bardzo dobrej opinii firmie MATESOFT.

Zobacz referencje

ALPA DP

Henryk Ładiński

Dużą zaletą programu Comarch ERP Optima jest jego funkcjonalność, która bardzo ułatwia nam codzienną pracę. Bardzo szybko można tworzyć zestawienia takie jak bilans i rachunek zysków i strat oraz wiele innych, o które bardzo często proszą nas nasi klienci.

Zobacz referencje

Biuro Rachunkowe PLUS S.C.

Aleksandra Przybyłek, Barbara Solibieda

Wdrożenie systemu zostało przeprowadzone szybko i sprawnie przez firmę MATESOFT, która również zajmuje się bieżącą obsługą systemu. Comarch ERP Optima usprawnia pracę biura rachunkowego.

Zobacz referencje

Biuro rachunkowe Renata Mroczkiewicz

Renata Mroczkiewicz

Po kilku latach doświadczeń z programem Comarch ERP Optima mogę z satysfakcją stwierdzić, że spełnił on moje oczekiwania i potrzeby ponieważ pozwolił usprawnić pracę biura.

Zobacz referencje

Biuro Rachunkowe ANRO

Piotr Kuźmiński

Na uwagę zasługuje możliwość łatwej i szybkiej aktualizacji wszelkich wskaźników oraz kursów walut. Korzystamy też z niezwykle prostego wysyłania e-deklaracji.

Zobacz referencje

Biuro Rachunkowe ZIMM

Janusz Zimniak

Aby zaspokoić oczekiwania swoich klientów biuro powinno być nowoczesne i otwarte na nowe rozwiązania informatyczne…

Zobacz referencje

Biuro Rachunkowe Wiesława Nowacka

Wiesława Nowacka