Firma

Dowiedz się więcej o Matesoft

Matesoft

MATESOFT jest firmą oferującą oprogramowanie dla sektora małych i średnich firm. Szczególnie cieszą nas wdrożenia w Biurach Rachunkowych, gdzie możemy wykazać się naszym doświadczeniem w tej branży. Mamy 155 udanych wdrożeń. Nasza oferta opiera się na systemie Comarch ERP Optima. Jest to produkt czołowego polskiego dostawcy dla rynku MSP - firmy COMARCH.

Wdrożenie poprzedzamy solidną analizą wdrożeniową i pilnie wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Po zakończonym wdrożeniu nasi klienci są nadal pod stałą opieką i mogą liczyć na szybką i rzetelną pomoc w przypadku pytań czy problemów.

Stawiamy na rozwiązania nowoczesne i innowacyjne. Dlatego w naszej ofercie jest system odczytujący zeskanowane dokumenty – SaldeoSmart. Dzięki niemu w biurach rachunkowych oraz działach księgowych znacząco wzrasta jakość pracy księgowych. Nasza firma – jako partner Krajowej Izby Rozliczeniowej SA – oferuje również certyfikaty kwalifikowane i niekwalifikowane.

Aby kompleksowo zaspokoić potrzeby klientów oferujemy również niezawodny sprzęt (NTT, IBM, Lenovo), oprogramowanie systemowe (Microsoft) oraz oprogramowanie służące zabezpieczeniu komputerów w sieci (ESET Smart Security, Kaspersky Internet Security i inne).

Nasze certyfikaty

Referencje

Wdrażając system Comarch ERP Optima podjęliśmy słuszną decyzję. Pozwala nam obsługiwać więcej klientów i więcej zarabiać. Przekonaliśmy się, że wykorzystując oprogramowanie jednego dostawcy sprawniej obsługuje się klientów. Nie należy obawiać się wdrożenia nowoczesnych rozwiązań i zmian organizacyjnych. Należy za to zwrócić szczególną uwagę na wybór Partnera, z którym wdrożenie będzie przeprowadzone. My wybraliśmy firmę MATESOFT, z której usług do dziś jesteśmy bardzo zadowoleni.

Biuro Rachunkowo-Podatkowe Rachuba S.C.

Grzegorz Maciejewski, Zbigniew Martyna

Znam oprogramowanie Comarch ERP Optima od wielu lat i zawsze byłam z niego zadowolona. Jednak wdrożenie w mojej własnej Kancelarii ukazało dodatkowe zalety tego systemu np. wydajną pracę z dużą liczbą podmiotów. Wybierając system informatyczny warto również zastanowić się nad pozycją producenta oprogramowania. Wybrałam system firmy Comarch ponieważ to polski, stabilny i pewny dostawca. Polecam również firmę MATESOFT jako rzetelnego, godnego zaufania i służącego pomocą w każdej sytuacji Partnera.

Kancelaria Rachunkowa Paulina Kurnatowska

Paulina Kurnatowska

Moim zdaniem każde biuro rachunkowe, które zainwestuje w program Comarch ERP Optima odniesie znaczne korzyści związane z pracochłonnością, komfortem pracy oraz jakością świadczonych usług, co przekłada się na korzyści materialne. Dodatkowym atutem jest posiadanie przez klientów Biura systemu Comarch ERP Optima co znacznie upraszcza wymianę danych, dlatego tez polecamy naszym klientom to oprogramowanie.

Biuro Rachunkowe Andrzej Szcześniak

Andrzej Szcześniak